Умови використання

1. ВИНЯТКОВІ ПРАВА

Всі об’єкти, доступні за допомогою сервісів сайту в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки і інші об’єкти а також будь-який контент, розміщений на сайті є об’єктами виняткових прав адміністрації та інших правовласників.

2. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Інформація, яку надає покупець є конфіденційною. Адміністрація сайту використовує інформацію про покупця з метою виконання замовлень покупця.

Заповнення реєстраційної анкети на сайті https://dini.ua/ покупець добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту з подальшою метою: дані, які надає покупець під час реєстрації на сайті будуть використовуватися для обробки замовлень на придбання товарів.

Адміністрація не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої покупцем при реєстрації на сайті https://dini.ua/ і оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при реєстрації на сайті та оформленні замовлення, погоджується на всі ризики, пов’язані з недостовірністю такої інформації.

3. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ. ОБМІН

Оформляючи замовлення, покупець підтверджує, що ознайомлений з розділом сайту «Доставка і оплата»; погоджується з ними і розуміє їх повною мірою.

Покупець погоджується з тим, що придбаний ним товар не підлягає обміну і поверненню в зв’язку з тим, що товар відноситься до переліку товарів які обміну і поверненню не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції)

4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

Для формування замовлень на сайті, покупець має пройти процедуру реєстрації та вказати всі необхідні дані, згідно з анкетою. При реєстрації на сайті, покупець зобов’язується надати достовірну та точну інформацію про себе та своїх контактних даних, для виконання адміністрацією сайту своїх зобов’язань перед покупцем і доставки йому оплаченого товару. У процесі реєстрації на сайті, покупець вказує логін і пароль, за безпеку яких він несе відповідальність самостійно. Покупець зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в спосіб, який недоступний стороннім особам. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно покупець.

5. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АДМІНІСТРАЦІЇ

Адміністрація не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному сайті. Адміністрація докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на сайті інтернет-магазину інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки покупця, залишені в якості коментарів або оглядів.

Адміністрація не несе відповідальності за втрату покупцем можливості доступу до свого облікового запису – облікового запису на сайті (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

Адміністрація сайту в т.ч. не несе відповідальності за дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки пов’язані з їх роботою.