You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dini

Зателефонуйте нам: +380674333935

  • Shopping Cart
  • Ваш кошик порожній!

Список побажань (0)

Доставка та оплата

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС В НАШОМУ ДОМІ КРАСИ ТА ПРЕКРАСНОГО НАСТРОЮ!

У цьому розділі короткі правила доставки та оплати товару. Співробітники нашої компанії готові виконувати будь-які Ваші забаганки, але для того, щоб уникнути непорозумінь та випадково не зруйнувати Ваших сподівань - просимо ознайомитися з правилами роботи нашого магазину.

ДОСТАВКА ТОВАРУ ДО СКЛАДУ НОВОЇ ПОШТИ

Вартість доставки замовлення в будь-який населений пункт де є відділення Нової Пошти сплачується згідно тарифам Нової Пошти.
При сумі покупки 300 та більше гривень, доставка безкоштовна!
Перелік адрес відділень Нової Пошти, можна побачити тут https://novaposhta.ua/office

ДОСТАВКА КУРЬ'ЄРОМ НОВОЇ ПОШТИ

Вартість доставки кур'єром прораховується індивідуально.

ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛИШЕ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ!

ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ

Зверніть увагу! При доставці на склад транспортної компанії, замовлення буде зберігатися не більше 5 робочих днів, після чого, його повернуть. Отримати замовлення може лише особа, яку вказано в транспортній декларації як отримувача. З собою необхідно мати документ, що засвідчує особу.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Товар не підлягає обміну та поверненню у зв'язку з тим, шо відноситься до переліку товарів, які не підлягають обміну та поверненню, згідно Постанові Кабінету міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (в діючій редакції)

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Кошти повертаються на протязі 10 робочих днів, з моменту отримання товару від Покупця. Повернення коштів здійснюється виключно безготівковим способом на рахунок чи банківську картку Покупця.

ГАРАНТІЯ

Усі товари нашого магазину мають сертифікат відповідності та абсолютно безпечні для здоров'я. Термін гарантії на продукцію - 24 місяці від дати виготовлення.


ОПЛАТА

Готівкова оплата готівкою при отриманні товару
Visa і MasterCard, оплата замовлення онлайн банківської картою