You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dini

Зателефонуйте нам: +380674333935

  • Shopping Cart
  • Ваш кошик порожній!

Список побажань (0)

Про нас

Українська декоративна косметика dini

Ідея створити український бренд декоративної косметики давно назрівала на ринку.

Зарубіжні зразки потрапляли на ринок за дуже завищеними цінами та співвідношення ціни і якості залишало бажати кращого. Багато хто думав про український бренд, але створили його ми - ТМ dini! Нашою метою було створення якісного українського продукту, а нашою філософією - бажання прикрашати кожну жінку!

Творці бренду прийняли рішення, спрямувати свої знання і сили на створення  доступного продукту максимально оптимізувавши витрати, що збільшують вартість продукції, при цьому зовсім не впливають на якісні характеристики.

Ідея зробити товар доступним і цікавим для жінок в щоденному використанні була реалізована! Так, в 2014 році на карті українських виробників декоративної косметики з'явилася ТМ dini

Це був довгий захоплюючий процес. Починаючи від розробки дизайну, вибору сировини, виробництва, підбору палітр до спілкування із задоволеними клієнтами.

Косметика ТМ dini виготовляється на найкращих українських виробництвах. Для її виробництва використовується якісна європейська сировина

На сьогоднішній день ТМ dini розвивається дуже амбітно, найближчим часом планується вихід цікавих, трендових новинок.

Кожен день Ми з любов'ю і задоволенням працюємо для того, щоб наші жінки мали можливість щодня підкреслювати свою природну красу...
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Зручно вибирати

Каталог інтернет-магазину організований таким чином, щоб зробити процес покупки максимально комфортним. Всі товари розподілені за сферами застосування, товари забезпечені докладним описом, якісними зображеннями і реальними відгуками.

Доставка в региони

Незважаючи на хорошу представленість продукції в магазинах, ми постійно працюємо над тим, як зробити нашу продукцію більш доступною для покупця. Ми забезпечуємо доставку нашого товару в будь-який регіон країни, де є філія компанії Нова Пошта.

Висока якість

Нам не соромно за якість свого продукту. Все тестуємо самі і рекомендуємо друзям. Прекрасна якість і всі задоволені. Продукція проходить обов'язкову процедуру тестування та перевірки спеціальною службою контролю якості.

Ірина Воробець

Керівник напрямку інтернет- маркетингу.
Ірина організовує  роботу сайту та соціальних мереж. Якщо Ви вагаєтесь з вибором або маєте будь-які інші питання щодо покупки чи доставки обраного на сайті товару, тоді  ця чарівна панянка з радістю допоможе їх вирішити. Приємна, безпосередня і компетентна, Ірина завжди вважає повагу до клієнта пріоритетною у роботі.

Марина Калініна

Бренд менеджер, душа торгової марки dini.
Молода, амбітна, з великим досвідом роботи на ринку та співпраці з найкращими візажистами країни.
Вона добре знає , чого потребує клієнт  і робить все для того, щоб ТМ dini відповідала цим вимогам.


Відгуки

Валя Дубко

“Девочки! Это просто невероятно! Как можно было получить такой качественный лак, с розничной ценой 10 грн? Советую - берите сразу 10 шт. Я купила сразу 14 разных. Теперь утро начинается с этого фантастического созидания! Дини - СПС!”

Марина Полетаева

“Все очень мило. Сложно поверить в цены. Мне посоветовала подружка. Купила себе помаду и тушь. Реально круто! Особенно понравилась тушь - супер объем!”